بهشت همین جاست... در همسایگی لبخند کودکان بی سرپرست

می‌آییم و می‌گذریم! می‌سازیم و می‌شکنیم! شکوفا می‌شویم و می‌پژمُریم!... اما در این میان آنچه از ما بر جای می‌ماند بذر گلهای عشق و محبت، مهربانی و صفا، همدلی و همیاری، وفاداری و همدردی ... است؛ که می‌توانیم بپراکنیم.

روز پنج شنبه مورخه 93/10/11خانه فرزندان شکوه مهر شاهد حضور گرم و پرشور تعدادی از دوستان صمیمی و مهربان بود. دوستانی که آمده بودند تا روزی شاد و خاطره انگیز را برای پسران شکوه مهر به یادگار بگذارند، و در این میان حضور مدیر کل شبه خانواده بهزیستی کشور جناب آقای دکتر  شبر  و  معاون  امور اجتماعی بهزیستی استان سرکار خانم بختیاری و همراهانشان فرصتی بود تا ضمن بازدید از این کانون مهر و مهرورزی گامهای مثبت همدلی و همراهی با آنان سرعت بگیرد و شاهد شادی دلهای بیقرار  و منتظر آنانی باشیم که چشم انتظار دیدار همنوعان نیک اندیش خویشند تا ساعاتی را با آنها و در کنار آنها بوده و گل لبخند را به آنها هدیه کنند.

طی این بازدید که با همراهی ریاست محترم هیئت مدیره موسسه خیریه بوستان شکوه مهر  و  مدیریت آسایشگاه معلولین ذهنی بی سرپرست شهید بهشتی جناب آقای محمد هادی اشرافی و تنی چند از مسئولین موسسه همراه بود بازدید کنندگان از نزدیک با چگونگی ارائه خدمات موسسه آشنا شدند .

در پایان مدیر کل محترم شبه خانواده بهزیستی جناب آقای شبر  ضمن تحسین و  تمجید از فعالیت های این موسسه و خادمین فرزندان بی سرپرست ،تقاضای گستردگی فعالیت موسسه را در خارج از استان داشتند که  امید است با همکاری و مساعدت سازمان بهزیستی و بویژه خیرین و نیکوکاران عزیز بستر لازم برای فعالیت در خارج از مرزهای استانی فراهم گردد و ما هر روز  شاهد افتخارات هر چه بیشتر این مجموعه در جهت خدمت رسانی بهتر و شایسته تر به جامعه نیازمند کشور با توکل به ذات لایزال  الهی و عنایات ائمه اطهار ( س) و مساعدت مسئولین امر و کمک خیرین نیکوکار  باشیم .

                                                                                                    امور فرهنگی و روابط عمومی آسایشگاه    

تلفن گویا : 38187
اینستاگرام : beheshti.charity
تلگرام : beheshticharity
مدیریت : 051-38645665
روابط عمومی : 051-38943394
مشارکت های مردمی : 051-38696555
آدرس :مشهد - بلوار وکیل آباد - خیابان هنرستان- هنرستان 3 نبش میثاق 2
ایمیل : info@beheshti-behzisti.com
سامانه پیام کوتاه :           30008668