دیدار استاندارخراسان رضوی و فرماندار مشهد بهمراه مدیر کل بهزیستی استان با پسران بهشتی در روز جهانی معلولین

صبح روز چهارشنبه همزمان با سوم دسامبر 12آذر روز جهانی معلولین، پسران بهشتی  این آسایشگاه میزبان میهمانانی بودند که با حضور سبز خود در این روز شکوفه های لبخند  را به لبهای تشنه و خشکیده فرشتگان معصوم و بی پناه بهشتی هدیه کردند .
 طی این بازدید که به دعوت و هماهنگی بخش فرهنگی و روابط عمومی آسایشگاه صورت گرفت استاندار محترم استان جناب آقای مهندس رشیدیان، فرماندار محترم مشهد مقدس جناب آقای گلستانی فرد و مدیر کل محترم استان سرکار خانم دکتر شکیب، معاونت محترم توانبخشی استان جناب آقای دکتر پور یوسف،معاونت محترم مشارکتهای بهزیستی استان سرکار خانم آراسته،مدیر محترم بهزیستی مشهد جناب آقای نخعی وهیئت همراه  به دلجوئی از معلولین پرداختند. در ابتدای بازید اجرای دکلمه و مراسم استقبال و خوش آمدگویی از میهمانان با اهدای شاخه های  گل توسط گروهی از مددجویان در جمعی گرم  و صمیمی حضار گرامی صورت پذیرفت و سپس نشستی صمیمانه با حضور میهمانان و کارکنان آسایشگاه برگزار گردید که پس از رسمیت جلسه با تلاوت کلام الهی و پخش سرود جمهوری اسلامی مدیریت آسایشگاه جناب حاج آقای اشرافی با عرض خیر مقدم و خوش آمد حضور میهمانان را گرامی داشتند سپس مدیر کل محترم بهزیستی استان سرکار خانم دکتر شکیب در خصوص روز جهانی معلولین ایراد سخن نموده و در ادامه با اجرای سرود توسط گروه هنری سمعی بصری آسایشگاه به استقبال سخنان استاندار محترم جناب آقای مهندس رشیدیان رفته و در ادامه با اهداء لوح تقدیر به گروه مهندسی باران از خدمات ارزنده این مجموعه مهندسی که در تجهیز و تعمیر سیستم های برودتی–حرارتی و بازسازی خوابگاه ها  بذل محبت نموده بودند تجلیل گردید و سپس میهمانان به بازدید از قسمتهای مختلف آسایشگاه پرداختند که دیدار با معلولین در خوابگاه ها و بلوک های آموزشی و آشنایی با ارائه خدمات موسسه به پناهجویان حاصل این بازدید بود . در پایان این بازدید به رسم یادبود قاب معرقی که اثر هنری و ساخته دستان توانمند هنرمندان کارگاه معرق کاری آسایشگاه بود تقدیم استاندار گردید .
به امید روزی که ما انسانها از هیاهوی خود ساخته خویش به در آئیم و فراموش نکنیم که در چند قدمی ما هستند کسانیکه مثل من و شما حق حیات دارند اما نیازمند امکانات بهداشتی و خدماتی و آموزشی و ... می باشند .

گرامی باد قدوم آنانکه با حضورشان برکت را به این خانه  (خانه دوستی ما ) هدیه می آورند.
                                                                                 امور فرهنگی و روابط عمومی آسایشگاه

تلفن گویا : 38187
اینستاگرام : beheshti.charity
تلگرام : beheshticharity
مدیریت : 051-38645665
روابط عمومی : 051-38943394
مشارکت های مردمی : 051-38696555
آدرس :مشهد - بلوار وکیل آباد - خیابان هنرستان- هنرستان 3 نبش میثاق 2
ایمیل : info@beheshti-behzisti.com
سامانه پیام کوتاه :           30008668