مشق الفبای عشق ت مثل تولد ش مثل شهردار

مشق الفبای عشق ت مثل تولد ش مثل شهردار...


40 روز پیش بود ، بعد از گله های قاسم به دکتر دانایی که همه نهادها به آسایشگاه شهید بهشتی آمده اند ، الا شهردار!!
عصر همان روز بود که جوانترین شهردار کشور جناب آقای کلائی وارد آسایشگاه شد. بازدید و گپ و گفت با بچه ها ادامه داشت تا قاسم راجب روز تولد شهردار از کلائی سئوال کرد. دکتر کلائی با تصحیح حدس اشتباه قاسم گفت 18 دی! دیشب شب 18 دی بود. خانه فرزندان شکوه 3و4 آماده یک تولد خودمانی بود.بادکنک و شرشره، بچه های دختر و پسر 3 تا 6 سال منتظرمهمان خاص بودند . شهردار کاربلد شهرمان بدون عوامل خاص یا همراه خاص به اتفاق خانواده خود آمد! فبل هم گفتیم یک تولد خودمانی! وارد شد و با همه فرزندان شکوه مهر دست داد، بغل کرد، مثل پدری نشست دقیقا کنار همه بچه هایش، بچه ها هم دوستش دارند،چون مثل دیگران نیست، مانند هیچکدام از مسئولین نیست، بچه ها هم متوجه همین می شوند، مثل مسئولین برخورد نمی کند... مثل پدری برخورد میکند که پیش فرزندانش می آید. برای همین است که بچه ها با او راحتند. کنارش می نشستند و از سر و کولش بالا می روند. اول از همه از قاسم تشکر کرد باعث این ارتباط با مؤسسه بوستان شکوه مهر شده. تولدش شروع شد بدون هیچ ضابطه شهردار گونه ای ....
تولد بچه ها برای پدر...
چقدر کیف کردیم، از دکلمه علیرضا، از صدای غلامپور، از اجرای با حال عمو کیارنگ و تیمش، از رقص محلی با حال  بچه های آسایشگاه بهشتی و.... تولدش بود ولی برای همه بچه ها کادو گرفته بود، البته یک کادو هم از بچه ها گرفت!
حاج آقای اشرافی یک تابلو معرق ،کار دست بچه ها آماده کرده بودند، شاید ارزش مالی نداشته باشدولی ارزش معنوی زیادی دارد.کیک خوردیم،شام خوردیم،کلی خندیدیم.
کلا شب عالی و به یاد ماندنی بود، تولد باحال شهردار، شادی بچه ها، حتی برد 5 بر0 ایران! جای همتون خالی.....
امروز دلیل لبخند یک نفر باش.....

 

جهت مشاهده تصاویر کلیک کنید

تلفن گویا : 38187
اینستاگرام : beheshti.charity
تلگرام : beheshticharity
مدیریت : 051-38645665
روابط عمومی : 051-38943394
مشارکت های مردمی : 051-38696555
آدرس :مشهد - بلوار وکیل آباد - خیابان هنرستان- هنرستان 3 نبش میثاق 2
ایمیل : info@beheshti-behzisti.com
سامانه پیام کوتاه :           30008668