مراسم تقدیر از مسئولین کارگروه های بیست و پنجمین همایش المپیک ویژه ایران

مراسم تقدیر از مسئولین کارگروه های بیست و پنجمین همایش المپیک ویژه ایران در دفتر مدیر کل بهزیستی استان دکتر پوریوسف برگزار شد.
در ابتدای این مراسم محمدهادی اشرافی مدیر عامل موسسه خیریه بوستان شکوه مهر ضمن تقدیر از عملکرد بسیار خوب عوامل برگزاری بیست و پنجمین همایش المپیک ویژه، نگاه سراسر لطف حضرت رضا ع را عامل اصلی موفقیت این دوره ذکر کرد و افزود حمایت های بی دریغ اداره کل بهزیستی استان و در راس آن مدیر کل محترم دکتر پوریوسف و معاونت محترم توانبخشی دکتر فیروزی باعث شد تا بتوانیم میزبانی شایسته ای را داشته باشیم.
 در ادامه این مراسم دکتر فیروزی معاونت محترم توانبخشی بهزیستی استان با ابراز خشنودی از برگزاری آبرومند این همایش گفت؛ موسسه شکوه مهر آبروی بهزیستی است و مدیریت این مجموعه در همه حال در کنار بهزیستی است و اگر قرار باشد کارهای بزرگتری هم انجام دهیم بدون هیچ ترس و استرسی صفر تا صد کار را با خیال راحت میتوانیم به تیم منسجم این مجموعه با مدیریت مدبرانه حاج آقای اشرافی بسپریم و این یک ارزش و سرمایه برای بهزیستی محسوب میشود.
دکتر پوریوسف نیز در ادامه با تقدیر از عوامل برگزار کننده این همایش و حاج آقای اشرافی به خاطر مدیریت بی عیب و نقص همایش بیست و پنجم افزود؛ نکات مهمی در این دوره مورد توجه بود که باعث شد سطح مراسم را تا حد زیادی بالا ببرد و بهزیستی استان از این کار و زار سربلند بیرون بیاید.
ایشان ضمن ابراز خشنودی از عملکرد تیم اجرایی از موسسه شکوه مهر به عنوان یک موسسه برتر در بین موسسات مختلف تحت نظارت بهزیستی نام برد و در پایان با اهدا لوح از دست اندرکاران همایش بیست و پنجم تجلیل کرد.

 

جهت مشاهده تصاویر کلیک کنید

تلفن گویا : 38187
اینستاگرام : beheshti.charity
تلگرام : beheshticharity
مدیریت : 051-38645665
روابط عمومی : 051-38943394
مشارکت های مردمی : 051-38696555
آدرس :مشهد - بلوار وکیل آباد - خیابان هنرستان- هنرستان 3 نبش میثاق 2
ایمیل : info@beheshti-behzisti.com
سامانه پیام کوتاه :           30008668