"عملکرد موفق بوستان شکوه مهر در حوزه تحصیلات تکمیلی"

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی خراسان رضوی عملکرد موفق دانشگاه شکوه مهر را تحسین کرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه بوستان شکوه مهر ، مرتضی تشکری در آئین گشایش سال تحصیلی جدید که در محل موسسه خیریه بوستان شکوه مهر برگزار شد اظهار داشت : از کار های مفید انجام شده در سه سال اخیر بحث سطح بندی مراکز بود که غیر از این که خود مراکز میتوانند خودشان رابسنجند ، ما هم نسبت به مراکز قضاوت خواهیم داشت و مخاطبان ما، گروه های هدف، دانشجویان، مدرسان و خانواده ها می توانند مراکز را بهتر بشناسند.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی خراسان رضوی ادامه داد: در سطح بندی مشکلی در استان نداشتیم، مراکزی که سطح پایین را کسب کردند جزو مراکز غیر فعال ما هستند که عملا وارد دسته بندی و ارزیابی هم نشدند ، یعنی اطلاعاتی که باید وارد میکردند را وارد نکردند .

تشکری با بیان اینکه امسال وضعیت ما در سطح بندیبهتر از سال گذشته بوده افزود:15 مرکزما امسال ارتقا عملکرد نسبت به سال گذشته داشتند و این شاخص خوبی است، 9 مرکز هم در وضعیت قبلی ماندندکه مطمئنم مراکزی که اکنون در وضعیت سطح بندی، جایگاه مطلوبی کسب نکردند بیشتر به این دلیلاست که فرهنگ سازی سازمانی آن کامل نشده است.

 

رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی خراسان رضوی بیان کرد: امسال سال تحصیلی خاصی آغاز شده، شرایط سختی است به ویژه برای مراکز ما که آموزش کاربردی را در اولویت دارند. مراکز آموزشی ما در نیم سال گذشته عملکرد مطلوبی در حوزه آموزش غیرحضوری داشتند.

تشکری گفت:در ترم جاری آموزش ها به صورت یکپارچه در یک سامانه انجام و با دسترسی های نظارتی که ویژه مراکز آموزشی تعبیه شده ، کلاس های نظری به صورت مجازی و کلاس های عملیبه صورت حضوری در گروه های کوچک با حفظ پروتکل های بهداشتی خواهد بود.

وی در پایان با تقدیر از عملکرد آموزشی بوستان شکوه مهر عنوان کرد: این موسسه هم در حوزه پشتیبانی از کودکان کم توان ذهنی و هم در حوزه تحصیلات تکمیلی و دانشگاهی خوش درخشیده است.

تلفن گویا : 38187
اینستاگرام : beheshti.charity
تلگرام : beheshticharity
مدیریت : 051-38645665
روابط عمومی : 051-38943394
مشارکت های مردمی : 051-38696555
آدرس :مشهد - بلوار وکیل آباد - خیابان هنرستان- هنرستان 3 نبش میثاق 2
ایمیل : info@beheshti-behzisti.com
سامانه پیام کوتاه :           30008668