برگزاری نمایشگاه آثار هنری پناهجویان معلول آسایشگاه شهید بهشتی در دانشگاه فردوسی

همزمان با فرا رسیدن هفته معلولین با هماهنگی واحد روابط عمومی آسایشگاه و مدیریت سازمان دانشجویی جهاد دانشگاهی خراسان رضوی نمایشگاهی در دانشکده های مختلف دانشگاه فردوسی از تاریخ 93/9/8 الی 93/9/19 طی 11 روز برگزار گردید.
این نمایشگاه هر دو روز در یکی از دانشکده های فردوسی برپا شدو در آن توانمندیهای معلولین بی سرپناه در معرض نمایش گذاشته شد که به لطف خداوند متعال مورد استقبال قرار گرفت.
 در روز پایانی نمایشگاه (93/9/19 )مراسم اختتامیه با حضور ریاست  محترم دانشکده ریاضیات جناب آقای دکتر خشایار منش و آقای رئوفی مسئول فرهنگی و روابط عمومی موسسه خیریه بوستان شکوه مهر و نمایندگان مراکز سوم شعبان و فتح المبین و همچنین اساتید و دانشجویان و گروههای هنری و نمایشگاهی  برگزار گردید.
در این مراسم که مورد استقبال حاضرین قرار گرفت گروههای هنری معلولین از مراکز شهید بهشتی،سوم شعبان و فتح المبین به اجرای برنامه پرداختند که در این میان اجرای گروه سرود واحد سمعی و بصری آسایشگاه شهید بهشتی همراه با سخنرانی آقای رئوفی در گرامیداشت روز معلولین و معرفی توانمندیهای پناهجویان معلول توجه ویژه ای را به خود اختصاص داد.
امید که توجه و همراهی عموم اقشار مردمی نسبت به معلولین باعث برخورداری بیشتر این عزیزان از خدمات شایسته تر و بهتر مراکز تحت سرپرستی و توانبخشی باشد.

                                                                                              امور فرهنگی و روابط عمومی آسایشگاه

تلفن گویا : 38187
اینستاگرام : beheshti.charity
تلگرام : beheshticharity
مدیریت : 051-38645665
روابط عمومی : 051-38943394
مشارکت های مردمی : 051-38696555
آدرس :مشهد - بلوار وکیل آباد - خیابان هنرستان- هنرستان 3 نبش میثاق 2
ایمیل : info@beheshti-behzisti.com
سامانه پیام کوتاه :           30008668