پسران بهشتی به پابوس امام رضا(ع) رفتند

اى هشتمین گل بوستان محمدى! اى منتهاى خواهش دل‏ها! اى آفتاب روشن قبله‏ گاه ما! اى نور مطلق امروز و فردا! اى پناه‏گاه ‎آهوان رمیده دل ها! براستی که تو مبشر امیدی . تو ناخداى کشتى هدایتى. سلام بر تو و بر همه  انسانهای شایسته ای که عشق و شور و شعور، آنها را به پشت پنجره فولاد و ضریح آفتاب می کشاند؛ پنجره‏ اى که از عشق لطیف‏تر، از آب پاک تر، از شیشه شفاف تر و از همه دنیا بزرگ‏تر است. سلام بر تو اى همیشه سبز! ای همیشه روشن ! یا على بن موسى ‏الرضا علیه ‏السلام.
همزمان با فرا رسیدن 12آذر روز جهانی معلولین و طی هماهنگی بخش فرهنگی و روابط عمومی آسایشگاه با واحد فرهنگی آستان قدس رضوی صبح روز دوشنبه مورخ 93/9/10 تعداد 60 نفر از پناهجویان به همراه سرپرست و مددیاران به پابوس بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) مشرف  گشتند . ابتدا  در ساعت 7:45 با حضور در میهمانسرای حضرت به صرف صبحانه دعوت و پس از آن با حضور در رواق دارالکرامه از برنامه های فرهنگی  و آموزشی زیارت برخوردار گشتند. در ادامه با نظمی خاص به زیارت  آقا علی بن موسی الرضا (ع) از پشت پنجره فولاد پرداخته و دست دعای خویش را با عشق به امام هشتم ولی نعمت خراسانیها بالا گرفتند و حوائج و آرزوهای خویش را فریاد نمودند.
آری اینجا ریا و خودنمایی جایی نداشت و همه یکرنگ و یکدل و یکصدا رضا رضا می گفتند و شور  حسینی خویش را در ایام صفر به مرحله ظهور گذاشتند .
اینجا حریم رضوی بود و جمعیت معلولین بی پناه که به پناه آقا علی بن موسی الرضا ( ع) آمده بودند .
باشد که دعایشان مستجاب گردد و آرزوهایشان برآورده به خیر .
با درود و سپاس آنهایی را که با همراهی و همدلی اسباب زیارت این بی پناهان را فراهم آوردند .

                                                                                   امور فرهنگی و روابط عمومی آسایشگاه

تلفن گویا : 38187
اینستاگرام : beheshti.charity
تلگرام : beheshticharity
مدیریت : 051-38645665
روابط عمومی : 051-38943394
مشارکت های مردمی : 051-38696555
آدرس :مشهد - بلوار وکیل آباد - خیابان هنرستان- هنرستان 3 نبش میثاق 2
ایمیل : info@beheshti-behzisti.com
سامانه پیام کوتاه :           30008668